Punktacja Generalna po III rundzie Kryterium Toru Wyrazów 2012

Punktacja  GENERALNA

lp. Imie i nazwiko kierowcy Imie i nazwiko pilota Klasa I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda SUMA
1 Rafał Wiciński 4 20 16 36
2 Michał Karolczyk 1 12 5 14 31
3 Oktawian Ostrowicz 4 16 12 28
4 Paweł Żak 4 16 10 26
5 Dominik Tomżyński 1 4 11 10 25
6 Jerzy Łodziński 4 20 20
7 Grzegorz Gawroński 4 14 6 20
8 Cezary Cekiera 2 20 20
9 Karol Grabowski 1 7 11 18
10 Michał Sobczyk 2 14 14
11 Maciej Świeboda 4 9 4 13
12 Sławomir Leszczyński 4 12 12
13 Tomasz Kwiecień 2 11 11
14 Grzegorz Ociepka 3 10 10
15 Dawid Boroń Jankowski Bartosz 1 9 9
16 Janusz Kumek 1 9 9
17 Tomasz Stadnicki 1 8 8
18 Romuald Nowakowski 1 1 3 4 8
19 Krzysztof Fułek 3 8 8
20 Stanisław Dawid 1 8 8
21  Kamil Remin Krystian Remin 1 7 7
22 Kamil Kuner 2 7 7
23 Dawid Jaroszek 2 6 6
24 Martin Buza 1 5 5
25 Przemysław Janus Tomasz Stadnicki 2 5 5
26 Mariusz Grubiak Mariusz Lisiecki 2 3 3
27 Sebastian Wilk 4 3 3
28 Marek Karkut 4 2 2

 


Punktacja Klasa I

lp. Imie i nazwiko kierowcy Imie i nazwiko pilota I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda SUMA
1 Michał Karolczyk 14 14 14 42
2 Dominik Tomżyński 10 8 18
3 Karol Grabowski 6 10 16
4 Romuald Nowakowski 6 2 4 12
5 Dawid Stanisław 10 10
6 Martin Buza 8 8
7 Paweł Żak 8 8
8 Janusz Kumek 7 7
9 Dawid Boroń Bartosz Jankwoski 7 7
10 Tomasz Stadnicki Przemysłąw Janus 6 6
11 Kamil Remin Krystian Remin 5 5
12 Robert Barbiuck 5 5

 

Punktacja Klasa II

lp. Imie i nazwiko kierowcy Imie i nazwiko pilota I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda SUMA
1 Przemysłąw Janus Tomasz Stadnicki 14 14
2 Cezary Cekiera 14 14
3 Michał Sobczyk 14 14
4 Mariusz Grubiak Mariusz Lisiecki 10 10
5 Dawid Jaroszek 10 10
6 Tomasz Kwiecień 10 10
7 Kamil Kunert 8 8

Punktacja Klasa III

lp. Imie i nazwiko kierowcy Imie i nazwiko pilota Klasa I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda SUMA
1 Maciej Świeboda 14 10 24
2 Krzysztof Fułek 14 14
3 Grzegorz Ociepka 10 10

Punktacja Klasa IV

lp. Imie i nazwiko kierowcy Imie i nazwiko pilota I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda SUMA
1 Rafał Wyciński Piotr Bruła 14 10 24
2 Oktawian Strowicz 14 8 22
3 Grzegorz Gawroński 10 7 17
4 Jerzy Łodziński 14 14
5 Paweł Żak 10 10
6 Sławomir Leszczyński 8 8
7 Maciej Świeboda 8 8
8 Sebastian Wilk 7 7
9 Marek Karkut 6 6


Opracowanie Bartek Kuropatwiński

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *