I-wszy Fotorajd po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej 2012

[button link=”http://amk.czest.pl/wp-content/uploads/2012/06/REGULAMIN-FOTORAJDU.pdf”] Regulamin[/button]

 

 

 

Krzychu, „Klasykiem TERAz!”
Częstochowski Ruch Klasyków zaprasza na pierwszy fotorajd po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.
Startujemy w sobotę, 14.07.2012 spod dworca Częstochowa Stradom, przy ul. Pułaskiego 100/120. 11:00 – rejestracja i wydawanie numerów startowych
11:45 – odprawa
12:30 – start pierwszej załogi
Podczas trasy liczącej ok. 100 km uczestnicy będą udzielali odpowiedzi na zagadki, szukali miejsc widocznych na otrzymanych zdjęciach, a przede wszystkim fotografowali swoje samochody w różnych ciekawych miejscach.
Pierwszy dzień zakończy wspólny piknik na polu namiotowym, będą atrakcje i konkursy z nagrodami oraz wspólne pieczenie kiełbasek.
Drugi dzień upłynie pod znakiem wspólnej wycieczki z fotostopami po drodze.
Wyruszamy o 10:00 i zatrzymujemy się po drodze w wielu fotogenicznych, klimatycznych miejscach.Impreza zakończy się w niedzielę, 15.07.2012 na placu Biegańskiego w Częstochowie, we wczesnych godzinach popołudniowych, gdzie zostaną rozdane indywidualne nagrody.
Fotorajd przeznaczony jest dla samochodów pełnoletnich. ;)
W rajdzie mogą uczestniczyć właściciele samochodów, które ukończyły 18 lat, na podstawie dowodu rejestracyjnego, a także wszystkie samochody, których konstrukcja powstała ponad 18 lat temu, a były produkowane dłużej (np. fiat 126p, czy łada niva).
Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, organizatorzy dopuszczą młodsze pojazdy w kategorii „open”, na indywidualne zgłoszenie.
Koszt udziału w imprezie to 40 złotych za pojazd przy załodze jedno- lub dwuosobowej. Każdy dodatkowy członek załogi płaci 15 złotych.
Cena obejmuje: parking na terenie ośrodka, nocleg na polu namiotowym z zapleczem sanitarnym oraz kiełbaski i pieczywo na ognisko.
W przypadku rezygnacji z udziału, wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Nie ulega też zmniejszeniu w przypadku rezygnacji z noclegu pod namiotem (listę okolicznych ośrodków wypoczynkowych możemy udostępnić drogą mailową).
Pytania, zapisy: klasykiem.teraz@gmail.com
Po wysłaniu zgłoszenia zostanie wysłany e-mail potwierdzający jego przyjęcie wraz z danymi do przelewu.
Załoga zostaje uznana za zapisaną z momentem zaksięgowania przelewu na koncie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
– Imiona i nazwiska wszystkich członków załogi (ze wskazaniem kierowcy)
– Markę, model i rok produkcji pojazdu
– Numer rejestracyjny pojazdu
Szczegóły oraz regulamin uczestnictwa dostępny na: facebook.com/CzestochowskiRuchKlasykow oraz www.automobilklubczestochowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.