Imprezy KSSMILITARIAPojazdy ZabytkoweZloty, spotkania

Podsumowanie 2020 – Spotkanie Wigilijne

Witamy
 
W związku z brakiem możliwości zorganizowania w bieżącym roku tradycyjnego Spotkania Wigilijnego ACZ, jak również zebrania w Pałacu Ślubu tegoroczne podsumowanie zostanie przeprowadzone w świecie wirtualnym.
 
Spotkanie zorganizujemy w formie zdalnego zebrania na platformie ZOOM w dniu 11.12.2020 o godzinie 19:30. Podsumujemy na nim krótki sezon, przedstawimy co się jeszcze w tym roku realizujemy oraz porozmawiamy o planach na 2021 roku. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie dużo łaskawszy, dlatego już zgłosiliśmy do kalendarzy PZM nasze imprezy, spoty i wydarzenia. Na spotkaniu poruszymy również dużo tematów organizacyjnych, które w 2021 muszą zostać zrealizowane.
 
Wszyscy chętni pragnący uczestniczyć w zebraniu otrzymają od nas link do wirtualnego spotkania, aby ułatwić możliwość logowania do pokoju, będziecie potrzebować 4 ostatnie cyfry z legitymacji członkowskiej.
Proces logowania będzie polegał na podaniu swojego Imienia i Nazwiska oraz wpisaniu czterech ostatnich cyfr z legitymacji.
 
Jeśli z jakiś powodów nie możecie znaleźć swojej legitymacji członkowskiej, nie odbieraliście jej w tym roku z powodu np. COVID19 lub zwyczajnie nie macie tej karty (żony, dzieci członków oraz osoby które są naszymi członkami lecz nie mają kart) prosimy o kontakt mailowy ze mną – jaroslaw.podsiedlik@automobilklubczestochowski.pl lub z Marcinem – marcin.stryczak@automobilklubczestochowski.pl. Wygenerujemy dla Was możliwość poprawnego logowania się tak abyście mogli aktywnie uczestniczyć w spotkaniu.
 
Pozdrawiam