Imprezy KSSPuchar Toru Wyrazów

Sponsor I-rundy Kryterium Toru Wyrazów

[box] Pressident Electronic

President Electronics Poland Sp. z o.o. jest firmą obecną na rynku radio- i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji.

Prowadzimy szeroko rozumiane usługi radio- i telekomunikacyjne takie jak:

  • sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych (27,30-52,136-174,300-350,400-470 MHz)
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż radiotelefonów i anten

Urządzenia radiokomunikacyjne firmy PRESIDENT to wysoce niezawodne przewoźne i bazowe radiotelefony o najnowocześniejszych parametrach, które umożliwiają  bezprzewodową łączność pomiędzy  użytkownikami.

Nasze urządzenia pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa, tj. w usługach, przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają efektywniejszą komunikację między ludźmi.

PRESIDENT zdobył pozycję cenionego producenta radiotelefonów dla wielu instytucji: policji, wojska, straży pożarnej, służby granicznej oraz szerokiej gamy przedsiębiorstw transportowych, taksówkowych, budowlanych, kurierskich, agencji ochrony mienia oraz służb ratownictwa: górniczego, chemicznego i górskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

[/box] [box] PST

President Medical Polska sp. z o.o. powstała w celu niesienia pomocy ludziom dotkniętym dolegliwościami układu ruchu. Korzystając z doświadczenia grupy GPM, spółka zajmuje się rozpowszechnianiem w  Polsce PST (Terapii Sygnałem Pulsacyjnym).

W Częstochowie powstało pierwsze w Polsce Centrum Leczenia Chorób Kości i Stawów PST, które stosuje z powodzeniem terapię PST.

[button link=”http://www.sygnalpulsacyjny.pl” color=”silver” newwindow=”yes”] PST – strona internetowa[/button]

[/box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *