CRK

CRK – Rajd Testowy w weekend 17-18.04.2021

Przypominamy, że już jutro będziecie mogli sprawdzić trasę rajdu testowego i wypróbować nowy elektroniczny roadbook Częstochowskiego Ruchu Klasyków.
Chłopaki przygotowali ekstra niespodziankę na weekend!
Jak to ugryźć ?
Bardzo prosto – potrzebny będzie Wam tylko telefon i dostęp do internetu. Pobieracie na swój telefon aplikację RB Reader – jest dostępna dla urządzeń z android i ios.
Następnie wchodzicie na naszą stronę https://czestochowskiruchklasykow.pl i zakładacie konto w zakładce “rejestracja”. Kto się jeszcze tego nie uczynił, prosimy aby zrobił to możliwie jak najszybciej abyśmy mogli potwierdzić rejestracje.
W sobotę rano zostanie udostępniona trasa rajdu testowego w RB Readerze. Otrzymacie token, dzięki któremu zalogujecie się do itinerera w aplikacji. Jednocześnie na naszej stronie WWW zostanie udostępniony formularz odpowiedzi.
Aby móc odpowiadać na pytania z itinerera wystarczy zalogować się na naszej stronie https://czestochowskiruchklasykow.pl/?page_id=813 lub przycisk LOGOWANIE na czerwonym pasku strony głównej.
Trasę możecie przejechać dowolnym autem o dowolnej godzinie aż do niedzieli wieczorem!
Start tradycyjnie z Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej (wyjazd z parkingu przy rondzie i moście)
PUNKT STARTOWY GPS 50°48’21.5″N 19°09’11.8″E
Z dodatkowych ułatwień – w RB Reader nie musicie mieć dodatkowego drogomierza np. GPS Trip lub haldy. Drogomierz macie wbudowany w itinerer.